Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Na czym warto aktualnie grać? (Bol/EB/Gosu/a może coś nowego?)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a więc po tym jak padło L# zrobiłem sobie przerwę od ligi ale mam ochotę się znowu pobawić więc na czym polecacie aktualnie grać ;p? Bol/Eb/Gosu(jeżeli działa jeszcze bo nie sprawdzałem) a może jest jakiś nowy projekt podobny do l#?

 

z góry dzięki za odpowiedzi :D

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Opublikowano

Na niczym się nie opłaca grać, teraz wystarczy jeden inject , i możesz dostać bana z automatu, lub po kilku dniach .

Pomogłem daj +++  <3

Opublikowano

Granie na bolu xdddd który czyści komputerki powodzenia xD

Jak się jest złodziejem to tak jest. Wszystko wiążę się z ryzykiem. Jak wchodzisz na prywatną posesję w USA to licz się, że właściciel cię nie pogłaszcze, a co najmniej cię wypierdoli z jego terenu.

 

@topic

EloBuddy i skrypt OKTW AIO.

Opublikowano

Polecam L++. Dopiero wczoraj się o nim dowiedziałem i byłem sceptycznie nastawiony do tego projektu. Zaryzykowałem, wykupiłem suba i musze powiedzieć, że jestem k***a mega zadowolony ze skryptów + póki co nie poleciał za ten program ani jeden ban.

Opublikowano

można prosić linka do forum tego L++ ;p? i ile sub na miecha kosztuje :)?

AwU6pPM.png

ⓉⓗⓔⒻⓡⓨ

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...